Novinky

07. 11. 2016 / Vánoční Babi market 2016 je tu!

Hola, hola, advent se blíží a s ním i náš první Babi market, který se bude konat v kavárně Pavilon Grébovka 11. prosince 2016 od 11 do 18 hodin. Těšit se můžete na originální ručně vyrobené parády od babiček z celých Čech a Moravy, libé prostředí, vánoční občerstvení, tvořivé dílny a divadlo pro děti. Podrobnosti již brzy!

13. 02. 2016 / Najdete nás ve Strašnicích

Koně, kočky, chobotnice a jinou pletenou zvířenu naleznete v obchodě Květiny přímo na tramvajové zastávce Nádraží Strašnice. Fauna a fóra pospolu, dokonalá dárková kombinace...

13. 02. 2016 / Najdete nás ve Strašnicích

Koně, kočky, chobotnice a jinou pletenou zvířenu naleznete v obchodě Květiny přímo na tramvajové zastávce Nádraží Strašnice. Fauna a fóra pospolu, dokonalá dárková kombinace...

02. 11. 2015 / Jedeme do Drážďan na trh

12. a 13. prosince se zúčastníme „férového“ vánočního trhu Fairer weihnachtsmarkt v Drážďanech, který se koná v kostele. Kdo jedete kolem, stavte se, prý se tam  výborně vánočně nakupuje. Více zde

01. 09. 2015 / Zažijte město jinak s Babi

Přijďte se podívat do továren a skladů naproti holešovickému Výstavišti a poznejte nepoznaná zákoutí svého sousedství! Najdete zde umění, sport i techniku, příjemné posezení, program pro všechny a naše maličkosti. 19. září od 14 hodin v rámci akce Zažít město jinak, konkrétně ve studiu Alt@.

15. 02. 2015 / Friendly market No. 07– melted edition: Byly jsme tam

V přátelské atmosféře Kulturní sportovny na Knížecí jsme navázaly nová přátelství a prodaly nemálo čepic. Kromě stánků s různým zajímavým originálním zbožím jste se zde mohli výborně alternativně občerstvit například raw dortama a třeba i nechat ostříhat. Doporučujeme nenechat si ujít další akci!

26. 01. 2015 / Nakupte si naše zboží v Břežánku

Na přelomu ledna a února budeme prezentovat naše výrobky v sympatickém  volnočasovém centru Břežánek v Dolních Břežanech (Praha – západ) v rámci jejich nové akce HANDMADE. Od 26. do 30. ledna zde najdete naše čepice a od 2 do 6. února zase hračky. Více o celé akci zde.

Doporučujeme!

20. 01. 2015 / Jste z Brna?

Pak musíte do Zapletena – krámku v Líšni, kde najdete vše, co vám umožní dílo řádně zaplést, zavázat i zapnout. A také zde najdete něco od nás, zvláště od naší moravské opory Jarmily Procházkové. A jestli z Brna nejste, a najdou se jistě tací mezi námi, pak musíte na zapleteno.cz. Stojí to za to!

09. 01. 2015 / Babi hledá posilu, přidejte se!

Milé zdatné pletařky, s Novým rokem chceme rozšířit sortiment hraček, jestli chcete být u toho, neváhejte a ozvěte se nám. Můžete se pustit do výroby už vzniklých kousků a nebo i vyvinout vlastní model. Pište na babi@babi.cz. Těšíme se a vlny máme dost!

24. 12. 2014 / Šťastné a vlněné!

Hlavu v teple a plnou nápadů přejí baby z Babi.

15. 11. 2014 / A je to tady!

Spouštíme náš nový web a s ním Vám představíme naše vynikající babičky, nové zboží z vlny Merino firmy VLNAP z Nejdku, vlastní výtvory babiček v sekci Originály a také nabídku služeb, které rozproudí kreativitu Vaši i Vaší drobotiny. Vítejte a vybírejte!

31. 10. 2014 / Přijďte si Babi zboží osahat

A kamže kam? Do secondhandu AGAMA v Praze na Letné, Františka Křížka 12. Najdete zde sezónní zboží i různé speciality, o ostatních parádách, co tam mají, ani nemluvě. A můžete si zde vyzvednout svou objednávku z eshopu!