O co jde

Na počátku byla jedna akční babička z Jižní Moravy. Nejen že pokryla naše hlavy pletenou parádou, ale také nás inspirovala k rozvíjení projektu, který, jak jsme později zjistili, úspěšně funguje např. v Německu, ve Francii nebo v Anglii. Spousta českých žen ovládá pletení a háčkování velmi zdatně, zároveň ale často nemají možnost svůj potenciál dostatečně využít. Rozhodli jsme se proto navázat na trend aktivit pro seniory, který se v poslední době rozvíjí.

Naším cílem je spojit um zručných pletařek a kvalitní materiály od českých výrobců se střihy a barvami současné módy. Tak vznikla značka Babi.cz.

Ženám ve věkové kategorii 55+ nabízíme atraktivní přivýdělek v pohodlí domova a našim zákazníkům ručně vyrobené zboží, které  s sebou nese i otisk konkrétního člověka. Pleteme z Merino vlny firmy VLNAP, z hlediska údržby a životnosti  některých výrobků volíme směs merina s akrylem.

Kromě zboží se sjednoceným Babi designem u nás najdete také limitované kolekce originálů a zboží zakázkové výroby. Inspirovat se můžete v rozsáhlé fotogalerii v sekci Na zakázku.

Výhledově připravujeme možnost hlídání dětí babičkami z řad bývalých profesionálek v péči o děti a už teď si můžete objednat tvůrčí dílnu s babičkou.

Pokud máte chuť s námi spolupracovat, nebo znáte někoho ve svém okolí, koho by taková činnost těšila, neváhejte se nám ozvat!

 

Michaela Ničová  a Petra Zichová, Praha