Velikosti a údržba

Velikosti, které u Babi.cz najdete

UNISIZE

S tímto pojmem se v našem obchodě setkáte skoro na každém kroku. Čepice, které v naší dílně vznikají, jsou navrženy tak, aby svým tvarem a elasticitou padly na co nejširší spektrum hlav dětí i dospělých. Popis zboží doplňujeme i o rozměry (délku a šířku jednotlivých modelů). Tohoto typu čepic se nemusí bát ani pánové, co běžně nosí M a L.

 

S – M 

Do této kategorie spadají čepice v dětské sekci a některé typy dámských modelů. Dětem naše čepice sedí od cca 4 let a mohou je nosit dámy s krátkými vlasy. Přesto těm, které si obvykle kupují velikost L a mají (k čemuž jim blahopřejeme) husté vlasy, doporučujeme zvolit  raději velikost UNISIZE.

XL a XXL

Všechny čepice umíme zhotovit i v nadměrné velikosti podle Vašeho přání. Na zhotovení zakázky si vyhrazujeme 3 týdny, ale snažíme se být co nejrychlejší.

 

O Údržbě

Zboží, které si u Babi.cz můžete zakoupit,  je (pokud neuvádíme jinak) vyrobeno z příze s 50% podílem vlny merino a 50% akrylu. Tento poměr  zaručuje  velmi vyrovnanou a na nošení příjemnou směs hřejivosti a poměrně snadné údržby. 

Pereme v ruce nebo na jemný prací program pro 30 stupních Celsia.  Při ručním praní lze čepici lehce vyždímat v pračce (tak jako například vlněný svetr).

Hračky jsou plněny dutým vláknem a ani jim by šetrné praní nemělo škodit. Doporučujeme jemně pomuchlat ve vlažné vodě s kapkou šamponu a pak nechat volně proschnout.

 

Pokud se o  Vaši pletenou parádu budete dobře starat, určitě se Vám odmění dlouhou životností!

Vaše Babi